قوانین و مقررات

قوانین و مقررات دریافت آموزش ها در وبسایت سورس خونه :

لطفا قوانین و شرایط این توافقنامه را با دقت مطالعه فرمائید. با خواندن این توافق نامه ، شما هنگام استفاده از تمامی خدمات وبسایت سورس خونه موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. دقت کنید قوانین و مقررات قسمت آموزش و قسمت سورس ها جداگانه می باشد و شما باید هر دو این قوانین و مقررات را بخوانید.

سورس خونه، آموزش و خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. این توافقنامه در برگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و سورس خونه می باشد. با طی کردن مراحل خرید یا اجرا شدن خدمات، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید. سورس خونه این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد ، این تغییرات ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد.

هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر کاربران سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات ، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه بوده و باید هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید.

 

ماده ۱٫  تمامی محصولات آموزشی قبل از انتشار مورد بازبینی کلی قرار گرفته و فایل انتشار یافته نهایی می باشد.

ماده ۲٫ آموزش های فروشی سایت تک کاربره می باشد و اگر کاربر به هر نحوی سیستم خود را تغییر دهد ملزم به خرید مجدد پکیج آموزشی است.

ماده ۳٫ بخاطر وصل بودن پلیر ما به اینترنت اگر برای باز کردن ویدیو های آموزشی از روش های هکینگ استفاده شود آی پی و آیدی و شماره کارت در سیستم ما ثبت و از طریق مراجع قضائی پیگیری می شود.

ماده ۴ .زمانی که پلیر شروع به پخش ویدیو می کند بین فریم ها کد مخصوص حساب کاربری شما ثبت می شود و در صورت ضبط از این آموزش مشخصات شما مشخص و از طریق مراجع قضائی پیگیری می شود.

ماده ۵٫  برگشت وجه تنها در صورتیکه فایل های آموزشی دارای اشکال و غیر قابل اجرا باشند امکانپذیر می باشد. در صورتی که کاربر نتواند آن را اجرا کند یا در کارکردن با آن مشکل داشته باشد سورس خونه مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

ماده ۶٫  برای باز کردن آموزش های ویدیویی نیاز به اینترنت دارید( مورد مذکور بدون استفاده از حجم اینترنت کاربر صورت می پذیرد)

ماده ۷٫  تمامی آموزش های وبسایت سورس خونه، به همراه یک فایل راهنمای فارسی ارائه می گردند. ابتدا آنرا به صورت کامل مطالعه نموده و سپس کد دستگاه خود را از بخش تیکت برای ما ارسال کنید. زمان پاسخگویی به تیکت ها و ارسال رمز عبور حداقل ۲۴ ساعت می باشد.

ماده ۸٫ حق استفاده تجاری از آموزش های منتشر شده در سورس خونه فقط با اجازه پدیدآورنده اثر امکان پذیر می باشد.

ماده ۹٫  طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای تمامی حقوق مادی و معنوی آموزش ها متعلق به سورس خونه می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.