قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از وبسایت سورس خونه :

 

لطفا قوانین و شرایط این توافقنامه را با دقت مطالعه فرمائید. با خواندن این توافق نامه ، شما هنگام استفاده از تمامی خدمات وبسایت سورس خونه موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید.

 

سورس خونه، پروژه ها و خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. این توافقنامه در برگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و سورس خونه می باشد. با طی کردن مراحل خرید یا اجرا شدن خدمات ، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید. سورس خونه این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد ، این تغییرات ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد.

هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر کاربران سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات ، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه بوده و باید هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید.

 

ماده ۱٫  تمامی محصولات معرفی شده در وبسایت سورس خونه بارها مورد بازبینی قرار گرفته و برروی موبایل های مختلفی تست شده اند.

ماده ۲٫  تمامی پروژه های جدید توسط تیم سورس خونه فارسی سازی شده اند.

ماده ۳٫  بدلیل ازدیاد انواع گوشی های موبایل و همچنین مدل های آنها، سورس خونه مسئولیتی در قبال اجرا نشدن پروژه ای برروی یک موبایل متفرقه را ندارد.

ماده ۴٫  اگر برای هر پروژه‌ای آپدیتی منتشر شود، نسخه جدیدی توسط تیم سورس خونه فارسی سازی شده و در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

ماده ۵٫  توجه داشته باشید که هر سورسی ممکن است باگ هایی داشته باشد. برای حصول اطمینان از خرید  هر محصول می‌توانید از بخش نظرات و دیدگاههای بازدید کنندگان استفاده نمایید.

ماده ۶٫  در بخش وبلاگ سایت، آموزش کامل نصب نرم افزار اندروید استودیو (نسخۀ ویندوز) و همچنین اجرای پروژه از صفر تا صد قرار داده شده است. لذا برای اجرای صحیح پروژها به پست مورد نظر مراجعه نمایید.

ماده ۷٫  برگشت وجه تنها در صورتی که اشکال در سورس پروژه باشد و قابل حل نباشد انجام می پذیرد. در صورتی که کاربر نتواند آن را اجرا کند یا در کارکردن با آن مشکل داشته باشد سورس خونه مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

ماده ۸٫  برای باز کردن پروژه های سورس خونه، حتما باید از برنامۀ مناسبی برای حذف تحریم های نرم افزاری گوگل استفاده نمایید. در غیر این صورت در اجرای پروژها دچار مشکل خواهید شد و سورس خونه هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

ماده ۹٫  تمامی پروژه های وبسایت سورس خونه، به همراه یک فایل راهنمای فارسی ارائه می گردند. ابتدا آنرا به صورت کامل مطالعه نموده و چنانچه پاسخ سوال خود را دریافت نکردید می‌توانید از بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید. حداقل زمان پاسخگویی به تیکت ها ۲۴ ساعت می‌باشد.

ماده ۱۰٫  طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای تمامی حقوق مادی و معنوی پروژه ها متعلق به سورس خونه می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

ماده ۱۱٫ حق استفاده تجاری از پروژه های منتشر شده در سورس خونه فقط با اجازه پدیدآورنده اثر امکان پذیر می باشد.

دیدگاه ها

دیدگاه ها بسته هستند.